Popis produktu NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil
Vlastnosti

Potřebujete definovat obrysy rtů a zabrání rozpíjení vaší rtěnky? Tužka na rty NYX Professional Makeup Slim je v takovém případě tou správnou volbou! Rty jsou plnější, aplikace rtěnky preciznější a váš úsměv vynikne v celé své kráse.

Vlastnosti:

  • perleťový lesk
  • nerozmazává se
  • vhodná pro každodenní nošení

Složení:

  • kokosový olej – vyživuje a ochraňuje rty

Vlastnosti

Odstín
růžový

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil

tracking pixel