NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil precizní tužka na rty

6×
NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil precizní tužka na rty
NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil precizní tužka na rty

Popis NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil
Vlastnosti

Zamezte nežádoucímu rozpíjení rtěnky. Precizní tužka na rty NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil se postará o to, aby bylo vaše líčení zkrátka dokonalé.

Umožní vám definovat kontury rtů a má dlouhotrvající, ale zároveň měkkou texturu, díky které se vám bude snadno používat. Rty jsou plnější, následná aplikace rtěnky preciznější a váš úsměv vynikne v celé své kráse.

Vlastnosti:

  • brání rozpíjení rtěnky
  • zvýrazňuje přirozený tvar rtů
  • vytváří velmi tenkou linku
  • drží na rtech po dlouhou dobu
  • velmi snadno se aplikuje

Jak aplikovat:
Nanášejte na čisté rty, ideálně po použití peelingu. Dostatečně naostřenou tužkou obkreslete obrysy rtů, a to od středu směrem ke koutkům. Poté naneste svou oblíbenou rtěnku nebo lesk.

Vlastnosti

Odstín
růžový

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil6