Přejít na hlavní obsah

NeoNail

O značce NeoNail

Pro ty, kdo rádi vyjadřují svou osobnost skrz perfektní manikúru, je určená polská značka NeoNail. Nabízí profesionální vybavení pro kosmetické salony, ale i vše potřebné pro manikúru a pedikúru v pohodlí vašeho domova.

 

Populární je především neuvěřitelně pestrá řada UV gelových laků na nehty, což je i kategorie produktů řadící NeoNail mezi lídry na polském kosmetickém trhu.

Na inovativních, vysoce kvalitních a bezpečných produktech nehtové péče a stylingu pracuje značka NeoNail už od roku 2006. Zejména gelové laky na nehty NeoNail si brzy po svém vzniku získaly popularitu nejen v Polsku, ale i dalších 38 zemích světa, a to díky své snadné aplikaci, vysoké odolnosti vůči olupování a výdrži až 21 dní. Spolehlivost kosmetiky NeoNail dokazuje i to, že jsou produkty certifikované a dermatologicky testované.

Objevte i vy UV gelové laky na nehty a další vysoce kvalitní produkty značky NeoNail. Laky na nehty různých typů a v neuvěřitelně širokém spektru barev umožní vytvořit nejrůznější styly manikúry, a proto si z nich podle své preference vyberou všechny věkové kategorie. Pokud se vám například nedostává času, je pro vás jako stvořený gelový lak 3 v 1 NeoNail Simple, díky kterému zvládnete profesionální manikúru v pohodlí domova už za 20 minut. Nenechte si však ujít ani hybridní laky NeoNail či třpytivý prášek na nehty NeoNail Pearl Effect.

celý text skrýt text