Přejít na hlavní obsah
BrushArtKORIKANOBEASaffeeICONIQUE
UXI BEAUTYGleamMEDIBLANCSoulettoINSIBÉDoktorBio

Jarní beauty restart

Jaro klepe na dveře. Pojďte ho přivítat v plné kráse. Vytipovali jsme pro vás několik produktů, které dají zazářit vaší pleti, vlasům i celému tělu. 

Notino TIP: Při nákupu vybraných značek nad 500 Kč vás odměníme dopravou zdarma. 

 

Restart pleti

Jarní refresh odstartujte důkladnou péčí o pleť. Začít můžete třeba hydratačním čisticím krémem z nové řady HI-TECH LIPOSOME od korejské značky KORIKA, který můžete použít buď samotný, nebo v kombinaci s pratelnými odličovacími tampony od Saffee. Pro extra vyčištění pleti pak doporučujeme například jílovou masku Souletto Peppermint & Ginger Face & Body Clay obohacenou o vitamin E a aloe vera. 

Jarní radosti ze světa make-upu

Pojďte prozkoumat trendy kousky v naší nabídce dekorativní kosmetiky. My doporučujeme například řasenku Natural Serum Mascara od UXI BEAUTY, která kromě prodloužení a zahuštění i řasy podpoří v růstu. Pro kvalitní kosmetické doplňky koukněte na make-upové houbičky a štětce od BrushArt. A aby bylo vaše jarní vybarvení kompletní, doporučujeme vyzkoušet laky od NOBEA. 

Pro vlasy plné života

Hýčkejte po zimě své mrazem přešlé vlasy. První vlnu zotavení jim dáte s šamponem od ICONIQUE Professional z kolekce R+ Keratin repair , který je to pravé pro lámající se vlasy. Při šamponování pak sáhněte po masážní pomůcce od BrushArt  Home Salon, která vám skvěle prokrví pokožku hlavy a pomůže zbavit se mazu i nečistot. Vlasovou péči pak doplňte o kvalitní kartáč s kančími štětinami. 

Jaro ve znamení zdraví a krásy

Borůvky, brusinky a rakytník z finských lesů pro krásné vlasy i pokožku. To vám nabídne Nordic Forest mix for beautiful skin od DoktorBio. Pro pravý jarní detox je pak ideální doplněk stravy Nordic Forest mix for weight control, který je skvělou volbou, pokud se zrovna snažíte shodit přebytečná zimní kila.  Pro doplnění ubývajícího kolagenu pak sáhněte po kolagenových nápojích od INSIBÉ. 

Notino TIP: Nezapomeňte, že k nákupu vybraných značek nad 500 Kč vám balíček doručíme zdarma.