Přejít na hlavní obsah

Meridol

O značce Meridol

Vysoce účinná ústní péče, která pomáhá předcházet zvýšené citlivosti, poškození i krvácení dásňové tkáně. To vše přináší švýcarská značka Meridol. Složení jejích produktů se opírá o rozsáhlé vědecké studie, dlouholetou tradici a zkušenosti profesionálů v oblasti dentální a orální hygieny. Díky této vysoké odbornosti Meridol nabízí jak řešení problémů s dásněmi, tak i jejich spolehlivou prevenci.

 

Již od roku 1963 vyvíjí odborníci ve Švýcarsku systém výrobků Meridol. Tvoří ho produkty, které se vzájemně doplňují, a zajišťují tak komplexní péči o dásně, zuby a ústní dutinu. Meridol zubní pasta i Meridol ústní voda vynikají vědecky ověřenou účinností a unikátní kombinací dvou aktivních látek – aminfluoridu a fluoridu cínatého. Jejich spojení je ideální pro ochranu a správné fungování dásní. Proto si při pravidelném používání už za dva týdny všimnete zlepšení stavu dásní.

Vyzkoušejte i vy kvalitní zubní péči Meridol. Regeneraci podrážděných dásní podpoří zubní pasta Meridol Dental Care, proti zápachu z úst a zubnímu plaku pak bude účinně bojovat ústní voda Meridol Halitosis. Ideálně je doplní Meridol kartáček na zuby, který díky své vysoké jemnosti pomůže s ochranou dásní. Meridol pasta Parodont Expert a Meridol voda bez alkoholu zase zajišťují účinnou prevenci krvácivosti, a jsou proto oblíbené mezi těmi, které trápí ustupující dásně.

celý text skrýt text