Přejít na hlavní obsah

Parfémy Mercedes-Benz

O značce Mercedes-Benz

Kreativita, inovace, kvalita – slova, která vystihují Mercedes-Benz. Značku, která se prolíná historií, překonává hranice trendů a po více než století představuje odborné znalosti, vášeň pro módu a neskutečný cit pro design.

Historie značky Mercedes-Benz, která se proslavila především svými vozy, se začala psát již roku 1886. V roce 2012 spustila značka svou vlastní řadu vůní, na které pracovali světově proslulí parfémáři, jako je Olivier Cresp. Parfémy Mercedes-Benz jsou ztělesněním elegance  a představují moderní luxus. Pro vůně Mercedes-Benz taktéž platí motto značky „To nejlepší, nebo nic“.

Velké oblibě se těší parfém Mercedes-Benz pro muže Mercedes-Benz Le Parfum, toaletní voda Mercedes-Benz For Men Intense, nebo vůně Mercedes-Benz Man. Dámy si pro změnu oblíbily Mercedes-Benz parfémovanou vodu Mercedes-Benz Woman, toaletní vodu Mercedes-Benz Woman Eau de Toilette nebo vůni Mercedes-Benz Rose. Za pozornost stojí také Mercedes-Benz dárkové sady, které potěší nejen každého milovníka aut.

celý text skrýt text