Přejít na hlavní obsah

Medela

O značce Medela

Produkty, které ženám zpříjemňují a usnadňují mateřství nabízí švýcarská značka Medela. Medela je známá především jako přední výrobce lékařských vakuových technologií a produktů pro kojení. Ve společnosti Medela pečlivě naslouchají potřebám maminek, dětí, pacientů a zdravotníků, aby mohli vyvíjet pokrokové inovace, které budou pečovat o celé generace.

 

Produkty značky Medela jsou tu pro nás v různých fázích života. Společnost podporuje přirozené kojení a jejím cílem je posílit zdraví matky a dítěte. Značku Medela založil v roce 1961 Olle Larsson původně jako rodinnou firmu. Medela se zaměřuje na neustálý výzkum, inovace a vyhodnocování potřeb svých zákazníků.

Produkty značky Medela usnadňují život milionům rodin každý rok, objevte jejich výhody i vy a vyzkoušejte některý z produktů značky Medela. Úlevu extrémně namáhaným bradavkám poskytnou Medela hydrogelové polštářky Hydrogel Pads. Odsávačka mateřského mléka Medela Swing Flex™ je zase perfektním pomocníkem pro všechny maminky, které potřebují rychle a efektivně odsát mateřské mléko. Usnadnit vašemu miminku přechod z kojení ke krmení z láhve pomůže kojenecká láhev Medela Calma. Úlevu popraskaným bradavkám a částečné řešení potíží s kojením zajistí kojicí kloboučky Medela Contact™ Nipple Shields.

celý text skrýt text