Marvis Cinnamon Mint zubní pasta

10×
Marvis Cinnamon Mint zubní pasta
Marvis Cinnamon Mint zubní pasta
25 ml
67

Kód: MVI2007 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Marvis Cinnamon Mint

Prvotřídní péče pro vaše zuby a zároveň zážitek pro vaše smysly. Skořicová zubní pasta Marvis Cinnamon Mint díky aktivním látkám vyvinutým pomocí těch nejmodernějších technologií čistí ústní dutinu opravdu důkladně, odstraňuje zubní plak, a navíc zuby bělí, čímž napomáhá k zářivému úsměvu.

Pasta od oblíbené značky splňuje požadavky i těch náročnějších zákazníků. Je balena v krásném retro balení, a tak udělá parádu i na poličce.

Vlastnosti:

  • odstraňuje nečistoty a zubní plak
  • bělí zuby a osvěžuje dech
  • odstraňuje skvrny na povrchu skloviny
  • chrání zuby před tvorbou kazu
  • chutná a voní po skořici
  • ve stylovém retro balení

Jak aplikovat:
Na kartáček naneste pastu o velikosti hrášku a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Následně pořádně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, minimálně dvakrát denně.

Napsali jsme o Marvis Cinnamon Mint
Články

O značce Marvis

Značka zubních past Marvis byla založena v roce 1958 ve Florencii. První zubní pasta byla určena kuřákům a proslavila se svými mimořádnými bělícími účinky a intenzivní mátovou chutí. Po velkém úspěchu se v nabídce značky Marvis postupně začaly objevovat také další pasty s inovativními příchutěmi, které se staly mezi lidmi velice oblíbené.

Oblíbené italské zubní pasty Marvis mají netradiční příchutě jako např. skořice, lékořice, jasmín nebo zázvor. Kromě jedinečné svěží příchutě také zubní pasty Marvis důkladně čistí zuby a chrání je před tvorbou zubního kazu i před zubním kamenem. Součástí sortimentu Marvis jsou také ústní vody, zubní kartáčky a další účinné přípravky pro dokonalou ústní hygienu.

Zubní pasty Marvis jsou vyráběné léty prověřenou, tradiční metodou a zaručují bohatou jemnou texturu plnou intenzivní osvěžující chuti.

Recenze Marvis Cinnamon Mint10