Makeup RevolutionVivid Strobe Highlighter rozjasňovač

Makeup Revolution Vivid Strobe Highlighter rozjasňovač
Makeup Revolution Vivid Strobe Highlighter rozjasňovač
odstín Radiant Lights 7.5 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MUR3412
Dárek pro vás
K nákupu produktů Revolution značek nad 699 Kč získáte jako dárek Mystery Bag plný kosmetických produktů v hodnotě 600 Kč a dopravu zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Ať je pondělí, březen, ráno, víkend nebo pracovní den, vy budete vždy zářit! Stačí vám k tomu rozjasňovač Makeup Revolution Vivid Strobe Highlighter. Dodá pleti přirozený jas, který povznese každé líčení na novou úroveň. Získejte svěží vzhled pouhými dvěma doteky – nejprve do rozjasňovače a pak těsně nad lícní kosti. Anebo tam, kde právě chcete.

Vlastnosti:

  • mikropigmenty rozjasní pleť a rozptylují světlo
  • lze jej použít namokro pro intenzivnější efekt
  • snadno se vrství do požadovaného finiše

Složení:

  • vegan
  • bezlepkové

Jak aplikovat:
Naneste středním štětcem, houbičkovým aplikátorem či prsty na místa tváře, která přirozeně odráží světlo, jako lícní kosti, spánkové kosti, horní hrana nosu, oblast očního víčka těsně pod obočím či těsně nad horním rtem. Pro intenzivnější efekt aplikátor navlhčete.

Vlastnosti

Konzistence
kompakt
Efekt
rozjasňující

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!