SophDoesNails pro MAKEUP REVOLUTION

Britskou youtuberku Sophie známou jako SophDoesNails můžete pravidelně vídat ve videích Makeup Revolution. Vrcholem této spolupráce je kolekce paletek očních stínů a rozjasňovačů.

Paletka očních stínů nabízí pestrou škálu od neutrálních až po odstíny modrých, fialových a zelených stínů s matným nebo třpytivým finišem, se kterými vytvoříte denní i večerní líčení. Celý look prozáříte jedním z nádherných rozjasňovačů v bílých, zlatých, růžových nebo broskvových tónech.

celý text skrýt text

o značce makeup revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.

celý text skrýt text

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Kolekce

Zobrazit další …

Řazeno od nejprodávanějších Podle značky A-Z Podle ceny

12 3 8

12 3 4 5 8 Zobrazit další