Makeup Revolution Ultra Amplificationrtěnka

1×
Makeup Revolution Ultra Amplification rtěnka
Makeup Revolution Ultra Amplification rtěnka
odstín Amplify 3,2 g

Kód: MUR3579 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu Makeup Revolution Ultra Amplification

Popis:
Zvýrazněte své rty s intenzivně pigmentovanou Ultra Amplification rtěnkou od Makeup Revolution. Barevně dokonalá formulka je i velice příjemná na rtech. K dostání v několika barevných odstínech k podtržení vaší odvahy a smělosti.

Napsali jsme o Makeup Revolution Ultra Amplification
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Ultra Amplification1