Makeup Revolution The One

konturovací tyčinka

4×
Makeup Revolution The One konturovací tyčinka
Makeup Revolution The One konturovací tyčinka
12 g

Kód: MUR3238 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Makeup Revolution The One
12 g

Popis produktu Makeup Revolution The One

Konturovací líčidlo v tyčince Makeup Revolution The One nabízí snadné a rychlé konturování tváře. Příjemná krémová textura se snadno roztírá a dodá přirozený vzhled.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno roztírá
  • balení v tyčince usnadní aplikaci
  • matný tón dodá přirozeně vypadající kontury

Jak aplikovat:
Naneste rovnou na tvář na místa, kterým chcete dodat kontury a definici, a rozetřete pomocí houbičkového aplikátoru či štětce do ztracena. Pro jemnější efekt naneste pomocí navlhčeného houbičkového aplikátoru na tvář a poté rozetřete.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!