Makeup Revolution Glitter Kit

třpytivá sada

Makeup Revolution Glitter Kit třpytivá sada
Makeup Revolution Glitter Kit třpytivá sada
Makeup Revolution Glitter Kit třpytivá sada
Novinka
669

Kód: MUR05367 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: paleta očních stínů 8 × 1,5 g + třpytivý gel na líčení 4,5 g + třpytivý lesk na rty 2,5 ml + lepidlo na třpytky 8 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Glitter Kit
| 669

Popis kosmetiky Makeup Revolution Glitter Kit

Prožijte vánoční svátky se třpytem na očích i rtech. Pomůže vám k tomu sada Makeup Revolution Glitter Kit, ve které najdete paletku extra třpytivých očních stínů, třpytivý gel, lepidlo na třpytky a lesk na rty se třpytkami.

 Vlastnosti:

  • třpytivé produkty k líčení v limitované edici
  • ideální pro vánoční a silvestrovské líčení
  • vhodné jako vánoční dárek

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.