Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář

13×
Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
146

Ušetříte 10%
odstín Take a Breather 4 x 2.2 g
131

  • Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
  • Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
  • Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
  • Makeup Revolution Cheek Kit paletka na tvář
Kód: MUR06919 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Makeup Revolution Cheek Kit

Nechte svou tvář zazářit. Sílu bronzeru a rozjasňovače v sobě spojuje paletka na tvář Makeup Revolution Cheek Kit. Každý ze čtyř mramorovaných stínů je vysoce pigmentovaný, pyšní se jemným třpytem a má hedvábnou texturu, která hladce klouže po pleti. Můžete se tak spolehnout, že vaše líčení bude vždy vypadat prostě dokonale.

Jednotlivé stíny můžete použít samostatně ke konturování obličeje či zvýraznění lícních kostí a spánků, nebo je pomocí štětce smíchat, a dodat tak celému obličeji zdravou zář.

Vlastnosti:

  • umožňuje konturování obličeje
  • zvýrazňuje a rozjasňuje rysy tváře
  • vysoká pigmentace a hedvábná textura
  • lze využít i na líčení očí
  • vhodné pro vegany

Jak aplikovat:
Nanášejte pomocí konturovacího štětce. Tmavší odstíny aplikujte na prohlubně ve tváři a světlé odstíny na místa, která chcete zvýraznit.

Notino tip:
Máte chuť na výrazné líčení s rovnoměrným „fóliovým“ efektem? Pak paletku použijte místo očních stínů a libovolný odstín naneste na víčka namokro.

Napsali jsme o Makeup Revolution Cheek Kit
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Cheek Kit13