Makeup Revolution Re-Loaded

paleta očních stínů

91×
Makeup Revolution Re-Loaded paleta očních stínů
Makeup Revolution Re-Loaded paleta očních stínů
Makeup Revolution Re-Loaded paleta očních stínů
Makeup Revolution Re-Loaded paleta očních stínů
odstín Newtrals 2 15 x 1,1 g
130

Kód: MUR4091 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra úterý 28. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 28. 5. 2019
Makeup Revolution Re-Loaded
odstín Newtrals 2 15 x 1,1 g | 130

Popis kosmetiky Makeup Revolution Re-Loaded

Vytvořit dokonalé celodenní líčení je s paletou očních stínů Makeup Revolution Re-Loaded skutečně snadné. Barevně sladěné odstíny, jejich dlouhotrvající výdrž a vysoká pigmentace – to vše je zárukou vydařeného očního make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje vytvořit líčení pro různé příležitosti
  • stíny se snadno nanáší a mají dlouhotrvající výdrž
  • neslévají se na víčku, ani neopadávají pod oko
  • bohatá pigmentace zajišťuje sytost barev

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na víčka pomocí štětce a vytvořte požadované líčení. Pro klasický look aplikujte do vnitřního koutku světlý stín a směrem vně barvy na víčku postupně ztmavujte.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!