Skip to main content

La'dor

Filtr
Nejprodávanější

La’dor nabízí produkty pro profesionální vlasovou péči, kterou si můžete dopřát v pohodlí domova a dosáhnout tak skvělých výsledků jako při návštěvě kadeřníka.

Produkty vlasové péče La’dor jsou pro vlasy opravdovým zázrakem a dokonalým řešením pro jejich obnovu a výživu.

Značka La’dor byla založena v roce 2007 a přináší kvalitní produkty vlasové péče pro každý typ vlasů a vlasové pokožky. Cíle značky podtrhuje i její název, který je odvozen ze slov: „laboratory“, tedy spojení přírody v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a „adorable“, které odkazuje na úžasný pocit při jejich používání.

Produkty vlasové péče v sobě kombinují přírodní složky a inovativní technologie, aby vždy nabídly zákazníkům tu nejlepší péči. Prostřednictvím výzkumu a vývoje představuje La’dor různé vysoce kvalitní produkty s obsahem keratinu, hedvábných proteinů či kolagenu, které vlasům poskytují tu nejlepší možnou péči.

Objevte produkty vlasové péče z oblasti K-beauty a vyzkoušejte intenzivní péči pro poškozené a křehké vlasy La’dor Perfect Hair Fill-Up, hloubkově regenerační masku La’dor Hydro LPP nebo produkty z řady pro slabé vlasy s tendencí vypadávat La’dor Herbalism. Užívejte si i vy profesionální vlasovou péči v pohodlí domova.