Přejít na hlavní obsah

O značce La’dor

Profesionální korejská vlasová kosmetika – to je La’dor. S produkty značky La’dor můžete svým vlasům i vlasové pokožce dopřát profesionální péči, navíc v pohodlí domova, a dosáhnout tak skvělých výsledků jako při návštěvě kadeřníka.

 

Značka La’dor byla založena v roce 2007 a přináší kvalitní produkty vlasové péče pro každý typ vlasů i vlasové pokožky. Cíle značky podtrhuje i její název, který je odvozen ze slov „laboratory“ a „leaf“, která odkazují na spojení přírody v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a „adorable“, jež odkazuje na úžasný pocit při používání produktů La’dor.

Kosmetika La’dor ve složení svých produktů kombinuje přírodní složky a inovativní technologie, aby svým zákazníkům vždy poskytla tu nejlepší péči. Složení produktů s obsahem keratinu, hedvábných proteinů či kolagenu poskytne vašim vlasům tu nejlepší péči a pomůže proměnit každodenní rutinu v radostné okamžiky a malé každodenní rituály. Protože vaše vlasy nejsou jenom vlasy, jste to i vy.

Objevte produkty vlasové péče z oblasti K-beauty a vyzkoušejte hloubkově regenerační šampon La’dor Damage Protector Acid Shampoo, vlasový olej pro velmi poškozené vlasy La’dor Wonder Hair Oil či vyživující balzám La’dor Wonder Balm. Intenzivní péči poškozeným a křehkým vlasům poskytne koncentrovaná péče La’dor Perfect Hair Fill-Up. Užívejte si i vy profesionální vlasovou péči v pohodlí domova.

celý text skrýt text