Houba na mytí

Houba na mytí
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Hodnocení
  •   1
  •   1

Proč používat mycí houbu?

Houba na mytí má důležitější funkci, než jste si možná mysleli. Dejte mycí houbě šanci a pokožka se vám za to náležitě odmění.

Koupelová houba pomáhá s obnovou kožních buněk tím, že šetrně odstraní odumřelé buňky a stimuluje podkožní krevní oběh. S její pomocí navíc vytvoříte bohatou pěnu a podpoříte tak účinky sprchového gelu.

Mycí houba navíc zjemňuje hrubou kůži na loktech, patách a kolenou a v neposlední řadě je to skvělý relaxační a masážní prostředek. Houby na mytí se vyrábí nejen v mnoha barvách, ale také s různě hrubými povrchy pro konkrétní části těla (mycí houba na záda, paty nebo třeba obličej).

Mořská houba na mytí

Dáváte přednost přírodním produktům? Vsaďte na přírodní mycí houbu z mořských hub, které se sbírají v tropických mořích celého světa. Jedná se o 100% přírodní a 100% biologicky odbouratelný produkt, který můžete na konci jeho životnosti hodit třeba na kompost.

Mořská houba na mytí je vhodná pro problematickou a citlivou pokožku, má vysoký obsah minerálních látek a jódu a výbornou savost. Můžete ji použít nejen jako mycí houbu, ale například také jako kosmetickou houbičku.

Ať už hledáte klasickou či přírodní houbu na mytí, nebo třeba koupelovou houbu a mýdlo 2 v 1, není nic snadnějšího než vybrat si ji na notino.cz!

Náš tip: Vyzkoušejte také konjakovou houbu na obličej a užijte si dokonale čistou pleť!

celý text skrýt text