Max Factor Colour Elixir tužka na rty

5×
Max Factor Colour Elixir tužka na rty
Max Factor Colour Elixir tužka na rty

Popis Max Factor Colour Elixir
Vlastnosti

Plné, objemné a dokonale tvarované rty. Takové vám zajistí konturovací tužka na rty Max Factor Colour Elixir. Díky měkkému hrotu snadno vykreslíte kontury rtů a intenzivní pigment se postará o sytou barvu. Tužka zamezí rozmazávání rtěnky a prodlouží její výdrž.  

Vlastnosti:

  • měkký hrot tužky usnadní vykreslení kontur rtů
  • zamezí rozmazávání rtěnky a prodlouží výdrž
  • intenzivní pigment dodá sytou barvu
  • dodá rtům objemný a plný vzhled

Jak aplikovat:
Hrotem tužky definujte obrysy rtů. Následně rty vyplňte rtěnkou.

Vlastnosti

Odstín
růžový

Napsali jsme o Max Factor Colour Elixir
Články

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Colour Elixir5