Max Factor Colour Elixir

tužka na rty

2×
Max Factor Colour Elixir tužka na rty
odstín 04 Pink Princess 5 g
102

Kód: MXF0418 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor Colour Elixir
odstín 04 Pink Princess 5 g | 102

Popis kosmetiky Max Factor Colour Elixir

Konturovací tužka na rty Max Factor Colour Elixir umožní díky měkkému hrotu a syté barvě dokonale definovat obrysy rtů a dodat tak rtům plný a objemný vzhled.

Vlastnosti:

  • měkký hrot usnadní vykreslení kontur rtů
  • intenzivní pigment dodá sytou barvu
  • škála barev umožní zvolit odpovídající tón k rtěnce
  • zamezí rozmazávání rtěnky a prodlouží výdrž
  • dodá rtům objemný a plný vzhled

Jak aplikovat:
Hrotem tužky definujte obrysy rtů. Poté rty vyplňte rtěnkou.

Vlastnosti

Barva
růžová
Voděodolné
ne

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.