Přejít na hlavní obsah

Kolorky

O značce Kolorky

Stylové ekoplenky, které jsou šetrné k pokožce miminek i přírodě kolem nás, přináší česká značka Kolorky. Pleny jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, bez jakýchkoli potenciálně škodlivých látek a běleny jsou zcela bez použití chlóru. Děťátku perfektně sedí, aniž by ho tlačily, a navíc mají krásné originální designy. Díky tomu je přebalování radost!

 

Plenky Kolorky vznikly z lásky k dětem, přírodě a designu. Vše začalo v červnu roku 2016, kdy se v hlavě Jany, zakladatelky značky, zrodil nápad spojit produkty každodenní spotřeby s krásným designem. V červnu 2017 se tak začaly na českém trhu prodávat první barevné plenky – Kolorky. Od té doby se staly základem šatníku tisíců miminek po celé Evropě. Přináší do jejich domovů nejen suchou dětskou pokožku, ale i krásný design – původní myšlenka byla taková, že se budou designy plenek pravidelně měnit, nakonec je ale tým značky Kolorky přidává a rozšiřuje je o další řady.

Vyzkoušejte i vy dětské plenky, které jsou běleny bez použití chlóru metodou TCF, neobsahují ftaláty, latex ani parfemaci a nemusíte se tedy bát, že dětem způsobí vyrážky, alergie či astma. Plenky Kolorky Night mají zvýšenou absorpční vrstvu, a udrží tak miminko v suchu po celou noc. Plenky Kolorky Day jsou vhodné na běžné denní nošení a Kolorky Deluxe Velvet pro ty úplně nejmenší. Kolorky jsou navíc k dostání ve čtyřech velikostech, takže budou růst s vaším miminkem od narození, po první krůčky, až k tréninku na nočník.

celý text skrýt text