KloraneCédrat šampon pro normální až mastné vlasy

2×
Klorane Cédrat šampon pro normální až mastné vlasy
Klorane Cédrat šampon pro normální až mastné vlasy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
245

Ušetříte 26%
200 ml
180

Kód: KLO0955 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
úterý 21. 9. 2021

Popis Klorane Cédrat
Vlastnosti

Popis:
Značka Klorane našla pro normální vlasy pomocníka, který jim dodá lesk a vitalitu - cedrát. Jedná se o citrusový plod obsahující velké množství vitaminů a aminokyselin. Šampon s výtažkem z cedrátu předává vlasům svou sílu již od prvního použití. Očišťuje vlasy i vlasovou pokožku a reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu. Stačí pouze jediná aplikace. Neobsahuje parabeny.

Účinky:

  • čisticí
  • regulující tvorbu kožního mazu

Složení:

  • výtažek z cedrátu
  • kyselina glutamová
  • jemná mycí báze

Typ vlasů:
Normální se sklonem k maštění.

Jak aplikovat:
Na mokré vlasy naneste potřebné množství šamponu a následně důkladně opláchněte. Řada s cedrátem nabízí i přípravek k následné péči o vlasy bez nutnosti oplachování.

Vlastnosti

Typ vlasů
normální vlasy
Účinek
regulace nadbytečného mazu
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy
Problém s vlasy
mastné vlasy

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Recenze Klorane Cédrat2