Přejít na hlavní obsah

Kérastase Specifique Divalent

NEKONEČNÝ BOJ S MASTNÝMI VLASY

Mastná vlasová pokožka může být skutečnou překážkou na cestě za zdravými, krásnými vlasy.

Při použití nevhodných produktů se čerstvě umyté vlasy brzy znečistí u kořínků, což vás nutí k dalšímu mytí šamponem. Ale mytí s pomocí přípravků, které nevytváří správnou rovnováhu, jen stimuluje vlasovou pokožku k nadměrné produkci séba. A vlasy brzy žadoní o další mytí. Až dosud...

 

NAVŽDY SVĚŽÍ VLASY

Kérastase představuje SPECIFIQUE DIVALENT, kompletní pečující rutinu pro mastné kořínky a zcitlivělé délky. Trojice produktů, které nepřetržitě udržují v rovnováze hladinu kožního séba, zároveň hydratují suché délky a přinášejí tak hebké, vyživené vlasy s dlouhotrvající svěžestí.

celý text skrýt text

100% RECYKLOVANÝ A RECYKLOVATELNÝ OBAL

Kromě vlasů se značka Kérastase zavázala pečovat také o naši budoucnost a o svět, ve kterém žijeme. Tuto novou éru zodpovědného luxusu vítáme výrobou našich ikonických šamponových lahví ze 100% recyklovaných plastů*.

*S výjimkou uzávěru, aditiv a barev. 

celý text skrýt text

3 KROKY KE SVĚŽESTI

IKONA SVĚŽESTI
SPECIFIQUE BAIN DIVALENT
Šamponová lázeň pro regulaci kožního mazu

Běžné šampony vlasovou pokožku agresivně odmašťují, což vede ke zvýšené tvorbě séba. Toto lehké krémové složení zklidňuje vlasovou pokožku, zmírňuje tvorbu séba a zároveň vyživuje vlasy, které jsou zcitlivělé v důsledku nadměrného mytí.

Objevit

celý text skrýt text

SVĚŽÍ DETOX
SPECIFIQUE ARGILE ÉQUILIBRANTE
Víkendový čisticí jíl

Udržet mastnou vlasovou pokožku v rovnováze vyžaduje víc než jen pravidelné mytí. Použití jednou týdně; tento pročišťující šampon s přídavkem jílu se vyznačuje jedinečným krémovým zeleným složením s luxusní zemitou texturou, která zanechá vlasy hebké a lesklé.

Objevit

celý text skrýt text

SVĚŽÍ HYDRATACE
SPECIFIQUE MASQUE REHYDRATANT
Intenzivní hydratační gelová maska

I mastné vlasy mohou trpět suchými délkami a konečky, především kvůli častému mytí nevhodnými přípravky. Toto jedinečné lehké složení se svěží vůní představuje novou verzi intenzivního balzámu na vlasy, který vlasům zároveň dodává péči na místech, kde to nejvíce potřebují.

Objevit

celý text skrýt text