Přejít na hlavní obsah

Jaguar

O značce Jaguar

Pánské vůně značky Jaguar jsou přesně takové, jako její ikonické vozy – osobité, dynamické a mužné. Samozřejmostí je také precizní a nadčasový design, který je značce vlastní. 

První luxusní automobil Jaguar vyjel do britských ulic roku 1935. Tehdy však ještě pod značkou Swallow Sidecars Company, kterou roku 1922 založili Sir William Lyons a William Walmsley jako společnost vyrábějící sajdkáry k motocyklům. K přejmenování na Jaguar Cars Limited došlo až po druhé světové válce. 

V roce 1988 spatřil světlo světa první parfém Jaguar nesoucí název Jaguar for Men. Skrýval v sobě aromatické tóny bazalky, koření a hřejivého dřeva a rázem se stal perfektním doplňkem pro milovníky silných automobilů. Během let k němu přibyly další charismatické vůně – aromatická toaletní voda Jaguar Pace s rozmarýnem a pepřem, orientální Jaguar Classic se svěžími citrusy a kořením, aromatická vůně s ovocnými a dřevitými prvky Jaguar Classic Gold nebo orientálně-dřevitá Jaguar Vision, která vás dostane dokonalou souhrou tónů ananasu, jablka a santalového dřeva.

celý text skrýt text