Přejít na hlavní obsah

Illamasqua

Illamasqua

Vyzbrojí vás sebedůvěrou tak, abyste mohli líčením vyjádřit svou skutečnou osobnost. Taková je Illamasqua, britská značka dekorativní kosmetiky, která už od svých počátků staví na inkluzivitě a individualismu. Její produkty díky nenapodobitelné formulaci s intenzivní pigmentací umožňují popustit uzdu kreativitě a vytvořit perfektní, výrazné a třeba i netradiční nalíčení přesně podle vašich představ.

Illamasqua se zrodila nejdříve jako myšlenka v hlavě marketingového guru z Anglie Juliana Kynastona. Chtěl vytvořit značku s anti-konformním postojem a opovážlivým stylem, který by odmítal konvence kosmetického světa a povzbuzoval i posiloval odvážné. V roce 2008 pak proměnil myšlenku v realitu a založil značku Illamasqua. Na trh tak byly uvedeny make-upy, tvářenky, rtěnky, bronzery či štětce inspirované subkulturami a alternativní scénou. Základní řada byla vytvořena Arnoldem Langerem, který vycházel z temné, zapovězené klubové a kabaretní scény kolem roku 1920.

Illamasqua, kosmetika, která pomáhá redefinovat standardy krásy, se může stát i vaším nástrojem k odvážnému sebevyjádření. Vaši tvář dokonale sjednotí make-up Illamasqua. Pokud toužíte po dlouhotrvajícím matném finiši, vyzkoušejte make-up Illamasqua Skin Base. Jestliže však dáváte přednost ultra lehkému líčení, bude vám vyhovovat spíše make-up Illamasqua Beyond Foundation. Mezi bestsellery značky patří také podkladová báze Illamasqua Hydra Veil, konturovací tyčinka Illamasqua Gel Sculpt či rozjasňovač Illamasqua.

celý text skrýt text