Přejít na hlavní obsah

Himalyo

O značce Himalyo

Inspirováno silou tradičních plodů tibetské přírody – tak by se dala popsat filozofie značky Himalyo. Doplňky stravy a svíčky s obsahem esenciálních olejů tuto myšlenku naplňují a milovníci výjimečných produktů si je okamžitě oblíbí.

 

Rostliny, používané pro výrobu doplňků stravy Himalyo, se pěstují v průměrné výšce 4 500 metrů, kam dosahují vrcholky Tibetské náhorní plošiny. Vysokohorský původ zajišťuje rostlinám a jejich plodům vysokou koncentraci vitaminu C a dalších látek blahodárných pro tělo – nesrovnatelně více než při pěstování v běžných podmínkách. Produkty Himalyo obsahují extrakty z rakytníku tibetského, brusinek, goji, hlívy ústřičné nebo vzácné houby Cordyceps sinensis sbírané v Tibetu.

Když se řekne Himalyo, goji je se vám vybaví asi jako první, protože je jedním z pilířů značky Himalyo. Rakytník, zpracovaný jako doplněk stravy, je pak dalším, vitaminy nabitým přírodním zázrakem. Svíčky Himalyo jsou jedinečné svým obsahem 100% přírodních esenciálních olejů. Jakýkoli prostor vyplní čistě přírodní vůní. Ta navodí požadovanou atmosféru a zároveň podpoří ve chvílích vyžadujících specifické naladění: bystrá mysl, vnitřní klid, harmonické vztahy, psychická pohoda a klidný spánek.

celý text skrýt text