Přejít na hlavní obsah

Hei Poa

O značce Hei Poa

Pozvánkou na exotickou cestu do samotného srdce Polynésie se pro vás s každým dotekem i přivoněním stane francouzská kosmetika Hei Poa. Ukrývá v sobě ryzí esenci polynéských ostrovů – tahitský olej Monoi známý svými hydratačními a vyživujícími účinky a schopností obnovovat suché či poškozené vlasy. Ať už vyzkoušíte multifunkční oleje na tělo, pleť a vlasy, nebo dáte přednost šamponům či přípravkům na opalování, zažijete s Hei Poa pocit nekonečného léta.

 

„Hei Poa“ pochází z tahitského jazyka a znamená „Věnec červených květů v zeleném údolí“. Tento název dali své značce Francouzi Elizabeth a Marc Mazza v roce 1976, kdy ji založili inspirovaní svými cestami po Polynésii. Při těchto cestách objevili Monoi, olej tradičně vyráběný Tahiťany extrakcí z kokosové dužiny a poté macerováním květů tiaré ve vzniklém kokosovém oleji. Elizabeth a Marca naprosto okouzlil svou smyslnou exotickou vůní a pečujícími účinky, a proto z něj udělali hlavní složku své kosmetiky. V inovování produktů s olejem Monoi pokračuje tým Hei Poa dodnes.

Objevte i vy kosmetiku inspirovanou olejem Monoi, který dokáže hydratovat, vyživit, obnovit a ochránit pokožku i vlasy a ideálně se hodí i k masážím celého těla. Kultovní multifunkční olej na tělo a vlasy Hei Poa Monoi Oil Tiara vám zajistí intenzivní péči a zároveň vás svou smyslnou vůní květů tiaré naladí na vlnu exotiky. Opalovací olej Hei Poa zase ocení ti, kteří chtějí dosáhnout sluncem políbené pokožky bez rizika spálení. A po samotném opalování pak vaši pokožku zklidní řada Hei Poa After Sun.

celý text skrýt text