Přejít na hlavní obsah

Garnier & Cruelty Free International slaví první výročí

Značka Garnier vystupuje proti testování na zvířatech už od roku 1989. Nyní slaví první rok od chvíle, kdy byly všechny její produkty oficiálně schváleny organizací Cruelty Free International, a mohou se tak pyšnit označením Leaping Bunny. 
 
Podrobným prověřením pro jakékoliv případy testování na zvířatech tak prošlo více než 500 dodavatelů a 3 000 používaných ingrediencí z celého světa.
 
Kosmetiku Garnier si tak můžete pořídit s naprostou jistotou a vědomím toho, že její výroba podléhá striktním pravidlům cruelty-free programu Leaping Bunny.

Sestavte si svou pečující rutinu s Garnier 

Vysoký obsah přírodních ingrediencí a aktivní účinné látky. To je ten pravý elixír pro vaši pleť. 
V široké nabídce Garnier najdete vše pro čištění pleti, hydrataci nebo odstraňování nedokonalostí pokožky.  
Náš TIP: Nepřehlédněte nové rozjasňující sérum Vitamin C a vyplňující sérum Hyaluronic Aloe.

Garnier hýčká i vaše vlasy

Pokožka hlavy potřebuje stejnou dávku péče jako ta pleťová. Ve vlasové kosmetice Garnier proto najdete vysoký podíl kvalitních přírodních ingrediencí.
Náš TIP: Nová řada Fructis Hair Food, obohacená o výtažky ze superovoce, vás potěší svými 100% recyklovatelnými obaly a veganským složením.

Další závazky značky Garnier

V roce 2020 uvedl Garnier novou iniciativu s názvem Green Beauty. Jedná se o komplexní přístup k udržitelnosti a snahu významně snížit negativní dopad na životní prostředí.
 
Do roku 2025 se značka zavázala k používání pouze znovunaplnitelných či recyklovatelných obalů, redukci používání prvotních plastů, 100% uhlíkově neutrální průmyslové výrobě a mnoha dalším krokům: