Přejít na hlavní obsah

Eveline Cosmetics

O značce Eveline Cosmetics

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy – to je kosmetická značka Eveline Cosmetics. Značka nabízí široké portfolio produktů pleťové a tělové péče a dekorativní kosmetiky. Eveline Cosmetics se vyznačuje svou inovativností, kvalitou produktů a profesionalitou.

 

Značka Eveline Cosmetics vznikla v roce 1983. Už od svých počátků se tým Eveline Cosmetics snaží co nejpružněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť a pokožku těla a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových produktů tým Eveline Cosmetics bere v potaz různé potřeby svých zákazníků, a proto bylo portfolio produktů rozšířeno o veganskou řadu Beauty&Glow.

Připojte se i vy k tomuto kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte například tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Cosmetics Wonder Match nebo řasenku pro prodloužení, natočení a objem Eveline Cosmetics Variété Lashes Show. Při cestě za vysněnou postavou jistě oceníte tělové sérum k redukci podkožního tuku Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Scalpel. Intenzivní hydrataci a výživu dodá pokožce celého těla výživné tělové mléko Eveline Cosmetics Botanic Expert.

celý text skrýt text