Eveline Cosmetics Slim Extremesuperkoncentrované noční sérum s hřejivým účinkem

16×
Eveline Cosmetics Slim Extreme superkoncentrované noční sérum s hřejivým účinkem
Eveline Cosmetics Slim Extreme superkoncentrované noční sérum s hřejivým účinkem
250 ml
197

Kód: EVE2139 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 9. 4. 2020

Popis produktu Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Superkoncentrované noční sérum Eveline Slim Extreme 4D Night Lipo Shock Therapy s hřejivým účinkem poskytuje 2-týdenní noční terapii. LIPO Shock noční sérum je moderní přípravek navržený pro 2-týdenní intenzivně zpevňující proces doporučený během diety a zvýšené fyzické aktivitě a jako doplněk při denním ošetření pokožky s celulitidou.

Přelomová technologie 24hod Non Stop Slim na bázi aktivního komplexu Phytosonic stimuluje rychlejší spalování podkožní tukové tkáně. Díky mechanizmu aktivních složek s postupným uvolňováním po celou noc, zajišťuje pevnost a hladký povrch pokožky

Účinky:

  • stimuluje rychlejší spalování podkožní tukové tkáně při zvýšené fyzické aktivitě a během diety
  • má hřejivý účinek
  • zajišťuje pevnost a hladký povrch pokožky

Složení:

  • Phytosonic
  • Isocell slim
  • kaštanový extrakt
  • guarana
  • mátový extrakt

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Jednou denně před spaním vetřete krouživými pohyby do problémových partií těla (stehna, boky, hýždě, břicho) ve směru od spodu směrem vzhůru.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme