Dermedic Hydrain3 Hialuroenzymatický peeling pro dehydratovanou suchou pleť

4×
Dermedic Hydrain3 Hialuro enzymatický peeling pro dehydratovanou suchou pleť
Dermedic Hydrain3 Hialuro enzymatický peeling pro dehydratovanou suchou pleť
50 g
209

Kód: DRM2563 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis produktu Dermedic Hydrain3 Hialuro
Vlastnosti

Popis:
Voda je nezbytná pro správné fungování těla, a její nedostatek v těle způsobuje dehydrataci, která brání řádnému fungování jeho jednotlivých systémů. Nudná fráze a všechno to znáte? Tak s tím něco dělejte! Dermedic Hydrain3 Hialuro enzymatický peeling zpevní vaši pleť a hluboce ji hydratuje.
Proces stárnutí oddálíte tím, že odstraníte odumřelé buňky a poctivě zvláčňujete.
Díky specifickému složení nedráždíte pokožku jako peelingem mechanickým. S kyselinou hyaluronovou obnovíte pružnost kožní tkáně. I nepatrný nedostatek vody v kůži může vést k vážnému narušení procesu obnovy tkání a deregulaci ochranných systémů. Dbejte na to a používejte specializované přípravky. 
Předcházejte vysušení a nepříjemnému pnutí a naopak se zavlažte. A tím pleť zregenerujete a posilujete ochrannou vrstvu. Otevřete cestu pleti, aby ještě lépe vstřebala živiny důkladným jemným vybroušením. Nejenže zvýšíte elasticitu a doplníte jí velké množství vitaminů, zároveň se oblažíte lázeňskou vodou.
Ponořte se do termálních vod, které jsou jinak k dostání jen v lékárnách. Regulujte stav vaší pleti, aby pořád byla ve výborné kondici. I s peelingem můžete pleť obohacovat o vitalizující živiny a vláhu.

Účinky:

 • hloubkově odstraňuje odumřelé buňky
 • eliminuje znečištění
 • zrychluje regeneraci pleti
 • umožňuje pleti lépe a rychleji vstřebávat živiny
 • regeneruje lipidovou vrstvu pleti
 • zlepšuje prostupnost hydratace
 • hypoalergenní
 • chrání kapiláry a posiluje jejich funkci

Složení:

 • termální voda – zlepšuje hydrataci pokožky a stimuluje buněčný metabolismus
 • kyselina metakřemičitá -  zpevňuje pleť a dodává hezčí tón,  zpomaluje proces  stárnutí
 • komplex AHA s L-argininy – ovocné kyseliny, vyhladí nerovnosti pleti, podporují tvorbu kolagenu, zvyšují elasticitu a hydrataci
 • kyselina hyaluronová - udržuje přiměřenou úroveň vlhkosti v kůži
 • urea – jemně odstraňuje odumřelé buňky
 • allantoin – regenerační účinky

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti. Dermedic Hydrain3 je kompletní řada hydratační péče k použití především pro suchou dehydratovanou pleť, vyžadující intenzivní péči.

Jak aplikovat:
Rozetřete na navlhčený obličej. Po masáži obličeje důkladně smyjte. Pro umocnění a urychlení účinkování kombinujte s dalšími přípravky Dermedic Hydrain3.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
suchá
Účinek
hydratace, exfoliace, výživa
Aktivní látky
kyselina hyaluronová, urea

O značce Dermedic

Polská značka Dermedic, která patří do portfolia farmaceutické společnosti Biogened, se specializuje na výrobu a prodej takzvané lékárenské kosmetiky. Produkty Dermedic tedy lze použít nejen ke zkrášlení zevnějšku, ale i k doplňkové léčbě celé řady kožních onemocnění. Přestože značka Dermedic není na trhu příliš dlouho, získala už několik ocenění (např. InStyle Best Beauty Buy).
Značka Dermedic cílí především na zákazníky s extrémně citlivou, případně problematickou kůží. Proto klade maximální důraz dodržování zásad GMP (Good Manofacturing Practice). Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že hlavní složkou výrobků Dermedic je voda upravovaná technologií reverzní osmózy - jinak řečeno zbavená veškerých potenciálně dráždivých či alergenních látek. Kromě ní v jejich složení naleznete také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu, důležité vitamíny a další.
Značka Dermedic se ve spolupráci s nezávislými laboratorními techniky a mikrobiology neustále snaží vyvíjet nové přípravky a vylepšovat ty stávající. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Kosmetika Dermedic prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti. Je velmi účinná a šetrná. Z těchto důvodů ji svým pacientům doporučují přední polští dermatologové i pediatři.

Recenze Dermedic Hydrain3 Hialuro