Přejít na hlavní obsah

Coco & Eve

O značce Coco & Eve

Plná vyživujícího a revitalizujícího kokosového oleje, šťavnatých fíků, manga nebo papáji – taková je veganská kosmetika Coco & Eve. Pomůže vám zachránit poškozené vlasy, ale i dodat tělu přirozený bronzový nádech či zaplavit pokožku štědrou dávkou hydratace. A odkud pochází inspirace a většina produktových složek značky Coco & Eve? Ze srdce nedotčené exotické přírody ostrova Bali.

 

Příběh kosmetiky Coco & Eve se začal psát mezi vulkanickými plážemi a bujnými deštnými pralesy na ostrově Bali. Australanka Emily Hamilton strávila nespočet dovolených objevováním tohoto tropického ráje a zamilovala si jeho přírodu. Při jednom výšlapu na místní sopku se jí v hlavě zrodila myšlenka. Co kdyby spoutala krásu a kouzlo Bali a ukryla je do kosmetických produktů, ve kterých by zkombinovala přírodní výtažky s vědou a technologiemi? Když pak vybrala kokosový olej jako hlavní složku, kterou budou vlasy i pokožka doslova milovat, vznikla roku 2015 značka Coco & Eve.

S přírodní kosmetikou Coco & Eve si i při každodenní péči o vlasy či tělo budete připadat jako na nikdy nekončící dovolené. Maska na vlasy Coco & Eve se stane hrdinou pro každého, kdo bojuje s vysušenými a poškozenými vlasy. Ta, která byla prvním produktem značky a proslavila ji po celém světě, se jmenuje Coco & Eve Like a Virgin. Využívá panenský kokosový olej a výtažky z fíků a navrací vlasům jejich původní krásu. Nenechte si ujít ani samoopalovací pěnu Coco & Eve Sunny Honey. Vytvoří to, čemu budete říkat „Coco & Eve opálení“ – bronzově zbarvenou a zářivou pokožku.

celý text skrýt text