Přejít na hlavní obsah

Chopard

O značce Chopard

Parfémy tak drahocenné, sofistikované a elegantní jako klenoty či luxusní hodinky. Švýcarskou kvalitu a tradici přináší do světa dámských a pánských vůní prestižní značka Chopard. Původně šperkařská a hodinářská rodinná firma nezapře své kořeny – každý její parfém je exkluzivním voňavým klenotem v lahvičce, která připomíná drahý kámen a ozdobí tak nejen vás, ale i váš toaletní stolek.

Vznik značky Chopard se pojí s rokem 1860, kdy začal švýcarský hodinář Louis-Ulysse Chopard s výrobou vysoce přesných kapesních hodinek. V 60. letech 20. století jeho vnuk Paul-André Chopard společnost prodal německému klenotníkovi Karlovi Scheufelovi III., který se se svou rodinou postaral o rozšíření značky. Jeho dcera Caroline Scheufele se roku 1986 rozhodla vytvořit spojení mezi drahým kamenem a parfémem, a tak spatřil světlo světa Chopard Happy Diamonds inspirovaný diamantem v 18karátovém zlatě. Na tento debut v oboru parfumérství pak navázala celá řada exkluzivních parfémů.

Mezi světově proslulé vůně patří například dámská parfémovaná voda Chopard Cašmir, která v roce 1992 doplnila stejnojmennou kolekci šperků. Velké oblibě se těší také Chopard Wish parfém uzavřený v elegantním flakonku ve tvaru vybroušeného diamantu. Jedním z nejtradičnějších závodů klasických a vintage aut je inspirována pánská vůně Chopard Mille Miglia. Značka Chopard od roku 1998 zdobí také filmové hvězdy festivalu v Cannes. Jako na červeném koberci si budete připadat i vy díky voňavým klenotům jako je pánský Chopard Oud Malaki a dámské Chopard Love Chopard, Chopard Brilliant Wish či Chopard Happy Spirit.

celý text skrýt text