Přejít na hlavní obsah
Chopard Rose Malaki parfémovaná voda unisex
Chopard Rose Malaki parfémovaná voda unisex
Chopard Rose Malaki parfémovaná voda unisex
Hlava
šafrán
Srdce
damašská růže
Základ
cedr
Druh vůněorientální, květinová

Kořeněná parfémovaná voda unisex Chopard Rose Malaki dokáže naplnit čichové pohárky mužů i žen. Sbírka orientálních ingrediencí, které vám poskytnou velice chutné odstíny dřevitých tónů. Působivá a propracovaná kompozice, u níž získáte dobrou náladu, hravost a životní nadšení. Chopard Rose Malaki je parfémovaná voda unisex pro obě pohlaví, jež si libují v jemných a lehkých účincích použitých složek. Například cedr, šafrán nebo pachuť kůže udělají své. Získejte pronikavou vonnou vizitku, která vás oddělí od zbytku společnosti.

Poddejte se výrazné esenciální eleganci již v samotném základu. Luxus a harmonii můžete spatřit i v případě flakónku parfémované vody unisex. Ten má ryze originální vzhled s jemným zabarvením. Hřejivé provedení, jehož moc se skrývá přímo uvnitř. Vydejte se do víru velkoměsta za přispění nové a pikantní vůně, z níž ucítíte prvky vyzývaného tabáku.

ChopardRose Malaki parfémovaná voda unisex

6×
3 197
Výhodněji o 40%
80 ml
1 918

Skladem | 2 397,50 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CHP0190
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra pátek 26. 4. 2024