Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Budget beauty. Top denní make-up za pár peněz

19. 10. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Dali jsme si pro tentokrát výzvu! Zvládneme vytvořit skvělý make-up s produkty, které moc nestojí? Zkusili jsme to – a výsledek stojí za to!

První věcí, kterou většinou omezíte, když potřebujete šetřit, je péče o sebe. Nakupování zkrášlovacích věcí, ať už krémů, nebo líčidel, často musí počkat. Ale s naším tutoriálem plným dostupných produktů žádné omezování potřeba není. Nevěříte? Tak to pojďte zkusit! 

  1. Dokonalý make-up začíná perfektní pletí. Sjednoťte ji make-upem, a pokud potřebujete, použijte na T-zónu pudr.  
  2. Tužkou na oči Maybelline Tattoo Liner Gel Pencil si nakreslete do řas tenkou linku, kterou protáhněte směrem ven. Pro denní look můžete použít hnědý odstín, pro dramatičtější vzhled klidně použijte černou. 
  3. Na řasy naneste několik vrstev řasenky Essence Lash Like a Boss. Vlasy natočí, dodá jim objem a nádherně prodlouží. 
  4. Obočí zafixujte gelem NYX Professional Makeup The Brow Glue. Obočí zůstane v perfektním tvaru celý den. 
  5. Jablíčka tváří zvýrazněte rozjasňující tvářenkou Max Factor Creme Puff.  
  6. Rty obkreslete konturovací tužkou Bourjois Contour Edition, kterou rozpracujte do středu rtů huňatým štětcem, vypadají pak plnější. 
  7. Na závěr rty přetřete leskem na rty Maybelline Lifter Gloss, budou nádherně šťavnaté a vyhlazené. A navíc chutná jako bonbóny! 

Na budget beauty look potřebujete

Tento rychlý denní look s produkty, které vám nezruinují peněženku, zvládne opravdu každý, tak ho určitě vyzkoušejte! Pomůže vám i naše video.