Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Uhrančivé fialové líčení na vánoční večírek

7. 11. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Světla, kamera, párty! Jste připraveni? Ne? Tak to zkuste podle našeho návodu na uhrančivý make-up s fialovými odlesky, kterým oslníte kohokoliv!

Tenhle make-up look se hodí jak na vánoční večírek, tak i na divokou novoroční párty. Takže si vyberte dokonalý outfit i boty, zavřete se v ložnici se sklenkou prosecca i dostatkem času a přípravu na večírek snů si pořádně užijte. Jdeme na to! 

Jak na dokonalý make-up nejen na vánoční párty 

  1. Na skvělý make-up potřebujete skvělou pleť. Sjednoťte ji tedy make-upem, nedostatky zakryjte korektorem a zafixujte pudrem
  2. Pokračujte dokonalým obočím. Dokreslete si ho tužkou na obočí a zafixujte řasenkou
  3. Černou tužkou na oči Max Factor Kohl Kajal Liner vytvořte na očích takzvaný „halo“ efekt. To znamená, že linku nanesete do vnějšího a vnitřního koutku, rozestínujete ji do ztracena a střed víčka necháte světlý. 
  4. Fialový stín „Pluto“ z paletky Eveline Cosmetics Mystic Galaxy naneste na rozestínovanou tužku na horní i spodní víčko. Hnědým stínem „Earth“ si zvýrazněte nadočnicový oblouk. 
  5. Na světlé místo ve středu víčka použijte narůžovělý stín „Venus“ a stínováním ho spojte se zbytkem očního make-upu. 
  6. Pro extra uhrančivý pohled na horní víčko narýsujte zkoseným štětcem a gelem NYX Professional Makeup Epic Black Mousse Liner kočičí linku. Začněte ve středu víčka a linku vytáhněte ven směrem ke spánkům. Dokreslete zobáček a pak spojte linku od středu s vnitřním koutkem. 
  7. Horní i spodní řasy zvýrazněte několika vrstvami řasenky Maybelline Lash Sensational Sky High
  8. Pokud toužíte po extra dlouhých a hustých řasách, nalepte si umělé řasy Ardell Naked Lashes. Zvětší a zvýrazní celé oko. Pokud ale použijete řasy moc dlouhé, celý pohled se může opticky zavřít a zmenšit. 
  9. Celý look zakončete dokonalými rty. Vykreslete si je neslíbatelnou rtěnkou Maybelline SuperStay Matte Ink v odstínu „Seductress“. Vydrží úplně všechno! 

Na make-up v barvách ametystu potřebujete

Jste z tohoto vánočního párty looku nadšeni jako my? Určitě ho vyzkoušejte! Ale nejdřív se ho zkuste naučit i z našeho videa.