ArdellNaked Lashes nalepovací řasy

1×
Ardell Naked Lashes nalepovací řasy
Ardell Naked Lashes nalepovací řasy
423
119

Kód: ARD02554 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis Ardell Naked Lashes

Ráda byste zkusila umělé řasy, ale bojíte se, že to bude moc výrazné, máte obavy z těžkých řas, nebo zkrátka jen preferujete přirozenější vzhled? Pak právě pro vás budou ideální nalepovací řasy Ardell Naked, které vaše oči jemně a přirozeně zvýrazní. Neviditelná základna a nejkratší délka řas zajistí něžný, a přitom svůdný pohled.

Vlastnosti:

  • zvýrazní oči a dodají pohledu intenzitu
  • vypadají maximálně přirozeně
  • díky nízké váze je téměř neucítíte
  • mají neviditelnou základnu
  • ideální, pokud s umělými řasami začínáte

Jak aplikovat:
Pomocí lepidla aplikujte na vlastní řasy a nechte zaschnout.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Naked Lashes1