Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Zkuste sofistikovaný festival look s rudými rty

4. 7. 2024

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Ať už se účastníte prestižní akce, nebo se chcete cítit jako opravdová hvězda, musíte vyzkoušet luxusní festival make-up. Vy s ním ale oslníte nejen na filmovém festivalu! Je skvělý i na večírky, zahradní party nebo svatby. Svůdné červené rty a podmanivé oči podtržené černou linkou nikdy nevyjdou z módy! S tímto líčením budete vypadat vždycky skvěle.

Jak na make-up na festival 

  1. Pleť dokonale sjednoťte krycím make-upem. Použijte korektor a pudr.  
  2. Bronzerem Estée Lauder Bronze Goddess dopřejte pokožce opálení a lehce vykonturujte lícní kosti, čelo, nos a bradu.  
  3. Tvářenkou Yves Saint Laurent Couture Blush v odstínu corail rive gauche, dodejte obličeji potřebnou barvu. 
  4. Nad tvářenku, na vrchní část lícních kostí, bradu a nad srdíčko rtu přidejte rozjasňovač Jeffree Star Cosmetics Cavity Skin Frost, odstín rose gold

Festivalové líčení na červený koberec

5. Paletkou očních stínů Estée Lauder Pure Color Eyeshadow Quad, odstín aubergine dream, vystínujte oči. Světlejším stínem sjednoťte celé víčko a záhyb oka. Spodní linku zvýrazněte tmavým stínem. Na pohyblivé víčko prstem naťupejte třpytivý stín. 

6. Vnitřní koutek rozzařte tekutým stínem Lancôme Idôle Tint, odstín sunburst

7. Horní řasy orámujte černou linkou Clinique High Impact™ Easy Liquid Eyeliner. Protáhněte ji ven směrem k obočí a do vnitřního koutku narýsujte pořádnou špičku. 

8. Řasenkou Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume důkladně obtáhněte řasy. Nebojte se vrstev, čím delší a objemnější řasy budou, tím lepší. 

9. Rty precizně vykreslete červenou rtěnkou Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture, odstín rouge paradoxe.  

K líčení na festival se vám bude hodit

Připraveni na blesky fotoaparátů, monumentální večírky pod širým nebem nebo hudební festival? Než ale svůdný festival make-up zkusíte, určitě si pusťte i naše video.