Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Extravagantní festivalové líčení. Dramatické linky pro rockovou hvězdu!

27. 6. 2024

Iva Davies

Čtení na 4 minuty

Jste připraveni na sebe strhnout pozornost? S tímhle make-upem to ani jinak nepůjde! Dramatický rock look s linkami a třpytem je ideální volbou pro ty, kdo milují jedinečnost a originalitu. Rocková hudba rozhodně není nudná, takže nemůžete být nudní ani vy.

Nebudeme vám lhát, na tohle líčení na festival už musíte mít v ruce trochu grifu, ale určitě se nebojte ho vyzkoušet. Jen si pamatujte, že absolutní symetrie neexistuje a že vás nikdo zblízka sledovat nebude. A když ano, určitě mu nebude záležet na souměrné dokonalosti vašich linek. Tak směle do toho! 

Na rock music festival make-up se bude hodit

 Jak na rockové líčení na festival: 

  1. Make-upem Lancôme Teint Idole Ultra Wear 24h si sjednoťte pleť. 
  2. Rozjasňujícím korektorem Yves Saint Laurent Touche Éclat Radiant Touch rozjasněte oblast pod očima. 
  3. Oční víčko rozzáří tekutý stín Lancôme Idôle Tint v odstínu sunburst
  4. Na horní i spodní víčko nakreslete extravagantní grafickou linku s pomocí Lancôme Lash Idôle Liner. Protáhněte ji ve vnitřním i vnějším koutku a vůbec se ji nebojte udělat opravdu mega. 
  5. Linky obkreslete tekutým stínem Lancôme Idôle Tint pro pořádný wow efekt. 
  6. Řasy pořádně obalte několika vrstvami Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume
  7. Rty vymalujte rtěnkou Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Bold. Stejnou rtěnku použijte i na zvýraznění jablíček tváří. 

Tenhle festivalový look je opravdu originální a vy budete star dne i noci. Tak ho vyzkoušejte! A při přípravách se inspirujte naším videem.