Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Tenhle trend vás bude bavit! Naučíme vás #regencycore make-up

16. 5. 2024

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Připravte si korunku, empírové šaty a dlouhé rukavice a jedem! Je tu návrat #regencycore. Tenhle romantický trend plný něžných tónů, zářivé pleti a plných rtů sluší úplně každému!

Dokonalá, ale přirozená pleť, něžný ruměnec ve tvářích a uhrančivé oči se skvěle hodí na ples nebo na procházku v palácových zahradách. Ale rozhodně si tento look můžete užít i v kanceláři nebo na párty!

Jak na make-up #regencycore: 

  1. Začněte podkladovou bází Yves Saint Laurent Touche Éclat Blur Primer, která pokožku rozzáří a dopomůže k celodenní výdrži make-upu. 
  2. Pleť musí být samozřejmě šťavnatá, proto ji sjednoťte rozjasňujícím make-upem Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow. Pro přirozený vzhled ho rozpracujte houbičkou na make-up
  3. Do oblasti pod očima a na střed obličeje aplikujte rozjasňovač Yves Saint Laurent Touche Éclat Radiant Touch, který pleti dodá jas. 
  4. Obočí musíte mít dokonale vykreslené a pročesané. Skvěle se na to hodí tužka na obočí Estée Lauder BrowPerfect 3D All-in-One Styler, která obsahuje jak tužku, tak gel. Nejdříve obočí zafixujte gelem a pak dokreslete tužkou jednotlivé chloupky. Přirozenost je základ. 
  5. Tvářenka je základním kamenem celého looku. Takže se toho vůbec nebojte a klidně ji použijte v několika vrstvách. Vyzkoušejte Shiseido InnerGlow CheekPowder, odstín alpen glow. Lehce s ní přejeďte i oční víčka.

K dokonalému #regencycore looku potřebujete

6. Očím dodejte hloubku paletkou Lancôme Hypnôse Palette 5 Couleurs, odstín nude sculptular. Růžovým stínem z této paletky vybarvěte celé víčko a tmavým zvýrazněte vnější koutek. 

7. Vnitřní koutek rozzáří tekutý stín Lancôme Idôle Tint v odstínu sunburst

8. Řasy jako mrkací panenka vám vykouzlí několik vrstev řasenky Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils

9. Pro rty jako stvořené k polibkům potřebujete rtěnku Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte, odstín french tea.  

Na #regencycore look ještě zkuste

My tenhle něžný look #regencycore milujeme! Vyzkoušíte ho také? A nezapomeňte se podívat na naše video.