Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Bláznivé neonové nehty na dovolenou k moři i na festival

17. 6. 2024

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Nalaďte se na prázdninovou pohodu s dokonalými nehty na léto. Ať už míříte na pláž, festival, nebo prozkoumávat starobylá města, upravené nehty na dovolenou jsou skvělým doplňkem každého milovníka krásy. Dopřejte si tedy chvíli jen pro sebe a vyzkoušejte neonové letní nehty.

Nebojte se nalakovat každou ruku jinak! Málokdo je tak zručný, že zvládne stejně precizně nalakovat nehty na obou rukou stejně. Naštěstí trendy hovoří jasně. Přijměte tento „nedostatek“ za svůj a nehty na každé ruce udělejte schválně úplně jiné. Celý proces bude bez stresu a hra s názvem „nehty k moři 2024“ může začít. 

Jak na crazy barevné nehty k moři

  1. Upravte si nehty pilníkem a nezapomeňte se postarat i o nehtovou kůžičku
  2. Použijte podkladový lak, vyzkoušejte třeba NOBEA Nail Care Vitamin Glow Nail Polish
  3. Na ruce, na které vám dělá problémy tvořit komplikované vzory, si nehty nalakujte výrazným svítivým lakem ze sady Dermacol Neon, odstín fantasy
  4. Na zbylých nehtech zdobicím perem Nails Inc. Mani Marker, odstín pink, nakreslete na nehty vzory podle svého gusta. Kolečka, puntíky, vlnovky, čárky, všechno bude vypadat skvěle. Tohle pero ihned zaschne, tak se nebojte, že se rozmaže. 
  5. Na závěr použijte svrchní lak.  

Na letní nehty na dovolenou k moři nebo na festival potřebujete:

Jaké nehty k moři si vyberete, záleží jen na vás. Klidně výrazným lakem nalakujte jen pár nehtů a zbytek nazdobte. Kdy jindy se vyřádit než na dovolené! Inspiraci najdete i v našem videu. 

Objevujte další laky na nehty