Přejít na hlavní obsah

Recenze: Vyzkoušeli jsme kolekci NARS Light Reflecting!

25. 9. 2023

Iva Davies

Čtení na 4 minuty

Zdravá a rozzářená pleť je vždycky trendy a NARS teď svůj široký arzenál ještě rozšířil o kolekci NARS Light Reflecting. Tahle kolekce je nadupaná pěsticími složkami, takže kromě opticky dokonalé pleti díky make-upu o ni i celodenně pečujete. Samozřejmě jsem celou kolekci musela vyzkoušet, protože na zázraky už moc nevěřím. Jak to dopadlo?

Kolekce obsahuje kromě novinky - hybridního korektoru/rozjasňovače pod oči NARS Light Reflecting™ Eye Brightener i časem osvědčené produkty, jako make-up NARS Light Reflecting Foundation, krém NARS Skin Light Reflecting Moisturize, korektor pod oči NARS Radiant Creamy Concealer a pudr NARS Light Reflecting Setting Powder – Loose. Obstály v mém zátěžovém testu? 

NARS Skin Light Reflecting Moisturize 

Tenhle krém jsem už párkrát zkoušela a věděla jsem, do čeho jdu. Má lehounkou gelovou konzistenci, která opravdu skvěle hydratuje a perfektně se vpíjí do pleti. Zároveň je rozjasňující, takže po namazání byla pleť zářivá a vypadala šťavnatě a zdravě

NARS Light Reflecting Foundation 

Na tento make-up jsem se opravdu těšila! Miluju totiž tónovací krém NARS Pure Radiant Tinted Moisturizer, protože osobně nemám moc ráda vysoké krytí. NARS make-upy ho obecně mají, takže jsem byla na NARS Light Reflecting Foundation opravdu zvědavá.

Make-up vypadal celý den přirozeně, nezvýrazňoval šupinky a i v obrovských letních vedrech držel jako přibitý. Díky pumpičce se dobře nanáší a zbytečně neplýtváte produktem. Krytí je lehké, ale dá se jednoduše navrstvit. Pigmentové skvrny make-up sice nezakryl, ale dost razantně potlačil. Pleť vypadala zdravě, rozzářeně a velmi přirozeně. 

NARS Light Reflecting™ Eye Brightener

Trochu jsem netušila, co si s touhle věcičkou počít. Je to korektor? Nebo rozjasňovač? Těžko říct, ale slib je jasný. Rozzářená a projasněná pleť pod očima. Jen tak prstem jsem ho nanesla do vnitřního spodního koutku oka a popravdě jsem nečekala žádnou změnu. Ale byla jsem příjemně překvapená! Rázem jsem opravdu vypadala odpočatě. Ideální produkt, pokud nechcete ráno v koupelně trávit mládí. Stačí vám použít tenhle hybridní korektor, a okolí (nejen oční) se bude divit! 

Kolekce NARS Light Reflecting

NARS Radiant Creamy Concealer 

Stálice nejen v mojí kosmetické taštičce. Jeden ze světově velmi oblíbených korektorů, který díky krémové rozjasňující textuře můžete použít jak na rozjasnění pleti, tak na zakrytí kruhů pod očima nebo různých nedokonalostí.  

Odstín světlejší než můj tón pleti jsem použila na NARS Light Reflecting™ Eye Brightener po opravdu náročné noci, odstín v tónu mé pleti zakryl i moje pigmentové skvrny. Pokud jste opravdoví machři, dokážete si kombinací různých odstínů tohoto korektoru vytvořit celý make-up, který bude vypadat dokonale, a přitom velmi přirozeně. 

NARS Light Reflecting Setting Powder – Loose 

Na tenhle sypký pudr jsem se taky velmi těšila, protože obecně pudry nepoužívám. Mám většinou pocit, že je po nich pleť taková nudná a nepřirozená. NARS Light Reflecting Setting Powder – Loose jsem zkoušela v odstínu Crystal, který je skoro bílý, ale na pleti vlastně není vidět a vypadá průhledně.  

Použila jsem ho na zafixování korektoru pod očima a na zmatování T-zóny. Obě funkce splnil skvěle. Make-up se celý den skoro nehnul, potřeboval jen lehce opravit během odpoledne a pleť jakoby rozostřil a přikryl neviditelným závojem, kdy póry nebyly skoro vidět a vrásky také ne. Opravdu jsem se divila, co „obyčejný“ pudr zvládne. Do kabelky si pořídím NARS Light Reflecting Setting Podwer – Pressed Mini, protože s kompaktním pudrem se v kabelkovém prostředí lépe existuje. 

Celá kolekce NARS Light Reflecting mě opravdu velmi příjemně překvapila a určitě se stane stálicí mojí kosmetické tašky. Který produkt vyzkoušíte vy?