Přejít na hlavní obsah

Banila Co

O značce Banila Co

Líčení je zábava, dokud nezjistíte, že odličování pleti neprobíhá podle vašich představ. A přesně pro takové případy je tu korejská kosmetika Banila Co. Jejím záměrem je doslova zachránit všechny milovníky líčení a pomoci jim vrátit pleť zpět do kondice. Protože právě zdravá a pěstěná pleť je perfektním základem pro skvělé líčení.

 

Kosmetika Banila Co. byla založena v roce 2006 v Jižní Koreji a dnes je lídrem na trhu K-beauty. Nabízí efektivní a mimořádně účinné produkty, které jsou určeny různým typům pleti, a zároveň jsou navrženy tak, aby bez problémů zapadly do vaší kosmetické rutiny. Ať už se chcete blýsknout na večerním rande nebo být perfektně připraveni na významnou událost, produkty Banila Co. vás nezklamou a budou vám vždy maximální oporou.

Odhalte tajemství korejské pleťové péče a vyzkoušejte kultovní čisticí balzám Banila Co. clean it zero original jako první krok k odlíčení pleti. Balzám je natolik oblíbený, že každé 3 sekundy se na světě prodá jedno balení. Odličovací rutinu vám pomůže zakončit tonikum Banila Co. dear hydration toner a o maximální výdrž vašeho make-upu se postará podkladová báze Banila Co. prime primer. Banila Co. – opravdová #skincare_for_make_up.

celý text skrýt text