Přejít na hlavní obsah

Australian Bodycare

O značce Australian Bodycare

To nejlepší řešení péče o pleť a tělo a s ním spojené zlepšení kvality života prostřednictvím svých produktů nabízí značka tělové, pleťové a vlasové péče Australian Bodycare. Kosmetika Australian Bodycare vznikla v roce 1992, původně jako profesionální péče poskytovaná v salonech a lázních a později se dočkala svého rozšíření i do domácností. Australian Bodycare se zaměřuje na zlepšení stavu pleti i pokožky a odstranění nežádoucích kožních obtíží.

 

Významnou složkou, kterou se pyšní každý produkt, je olej z čajovníku, známý především jako tea tree oil, který je získáván udržitelným způsobem ze stromu Melaleuca alternifolia a pochází z velmi specifické oblasti bažinatého deštného pralesa na severovýchodě Nového Jižního Walesu. Tea tree olej je díky svým antiseptickým účinkům tajnou zbraní matky přírody, která je nyní dostupná i ve vaší koupelně.

Produkty značky Australian Bodycare jsou vhodné pro celou rodinu a jistě zaujmou i svým odvážným a výrazným designem obalů. Navíc jsou dermatologicky testované a vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou.

Za zmínku a vyzkoušení jistě stojí tea tree olej Australian Bodycare Pure Oil 100% concentrate, který je opravdu všestranným pomocníkem vhodným na pokožku, vlasy i nehty. Se zápachem chodidel si zase hravě poradí osvěžující sprej na chodidla Australian Bodycare Foot Spray, který eliminuje nepříjemný zápach nohou a udrží vaše chodidla suchá a svěží po celý den.

Sprchový gel, který pokožku šetrně umyje, zbaví nečistot a zároveň se postará i o její regeneraci a následnou ochranu, to je gel s tea tree oil Australian Bodycare Body Wash. Příjemný pocit komfortu a svěžesti vašich intimních partií zase zajistí gel pro intimní hygienu Australian Bodycare Femigel.

celý text skrýt text