Přejít na hlavní obsah

Apivita

Včely jsou řemeslnice přírody, jsou zdrojem života.

Kdyby včely přestaly existovat, náš svět by nebyl ničím.

Společnost APIVITA na včely myslí v rámci všech svých aktivit.

Podívejme se na náš „včelí úl“ APIVITA trochu zblízka.

Toto video bylo vyrobeno pro APIVITA a Cosmetics Europe společností BBCStoryWorks Commercial Productions.

Zjistit více: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

celý text skrýt text

O značce Apivita

Přírodní. Efektivní. Holistická. Taková je kosmetika Apivita ze slunného Řecka, která vyznává celostní přístup ke kráse, spokojenosti a zdraví. Podporuje vyvážený a harmonický životní styl, využívá prvotřídní přírodní suroviny a v jejím složení nenajdete žádné ftaláty, silikony ani minerální oleje.

 

Příběh značky Apivita se začal psát roku 1972, kdy ji založili mladí lékárníci Nikos a Niki Koutsian. Inspirací jim bylo včelí společenství, řecká příroda a Hippokratův holistický přístup.. Název Apivita vznikl z latinských slov Apis (včela) a Vita (život), jelikož právě včelí produkty hrají v této řecké kosmetice důležitou roli.

Přesvědčte se o účincích kosmetiky Apivita na vlastní kůži. Vyzkoušejte například oblíbenou hydratační řadu Apivita Aqua Beelicious, přípravky z populární anti-age řady Apivita Bee Radiant, čisticí pleťovou kosmetiku Apivita Cleansing nebo účinné pleťové masky Apivita Express Beauty. Za pozornost stojí také zpevňující krém a sérum Apivita Queen Bee, sprej proti vypadávání vlasů Apivita Hair Loss nebo protivrásková péče Apivita Wine Elixir.

celý text skrýt text