A-DermaProtect ochranný fluid SPF 50+

1×
A-Derma Protect ochranný fluid SPF 50+
A-Derma Protect ochranný fluid SPF 50+
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
449

Ušetříte 10%
40 ml
403

Skladem | Kód: ADE01718
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Přípravek A-Derma Protect poskytne vaší tváři spolehlivou ochranu před slunečním zářením.

Vlastnosti:

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • snadná a rychlá aplikace
  • hydratuje a vyživuje

Jak používat:
Naneste na čistou pleť před pobytem na slunci. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Důležitá upozornění:

K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Aplikujte prostředek před zahájením slunění. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Celý text

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
citlivá, mastná
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

Revoluční dermo-kosmetická značka A-Derma je první, která začala využívat účinné látky obsažené v ovsu k výrobě svých produktů. Tyto rostlinné složky jsou ideální ke zklidnění podrážděné nebo poškozené pokožky a k ochraně jemné a křehké pokožky.

Z více než 80 odrůd vybrali odborníci bílý oves Rhealba®, který je nejvhodnější pro potřeby citlivé a podrážděné pokožky, a to díky svým výrazným zklidňujícím, regeneračním, výživným, hydratačním a antioxidačním účinkům.

Produkty od A-Derma jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí, neobsahují esenciální oleje, barviva ani alkohol. Farmáři, kteří značce A-Derma dodávají oves, nesmí používat umělá hnojiva, pesticidy ani fungicidy. Trvale udržitelný rozvoj a ekologický přístup je pro značku A-Derma zásadní.

Cílem značky A-Derma je přinášet na trh produkty, které nabídnou maximálně bezpečnou přírodní péči pro citlivou a křehkou pokožkou. V produktech A-Derma se snoubí profesionální výzkum se sílou a moudrostí přírody.