Přejít na hlavní obsah
Yuuki Soft 1 Economic menstruační kalíšek
Obsahuje alespoň 85 % přírodních složek.
Přírodní
Velikost baleníStřední balení

Yuuki Soft je jemnější varianta, jemnost "Shore 40" (termín pro popis flexibility materiálu). Vhodný pro ženy, které mají citlivou pokožku, při použití tampónů mají problémy jako je pocit tlaku a bolest. Nebo ženy, jejichž svaly pánevního dna jsou spíše slabší.

Menstruační kalíšek je komfortní, bezpečný a pro tělo přirozeně zdravý. Kalíšky jsou vyrobené z lékařského silikonu. Jedná se o úplně odlišný materiál, který krev neabsorbuje, ale „sbírá“ a proto nezpůsobuje toxický šok, který může vzniknout při používání klasických tampónů. Materiál je prověřený Státním zdravotním ústavem a nemá žádné možné nežádoucí biologické účinky při styku s pokožkou. Menstruační kalíšky jsou díky svým vlastnostem doporučované ženám s vaginální mykózou a ekzémy.

Je bezpečný i při sportovních a vodních aktivitách. Kalíšek se ani nehne, je upevněný díky poševním svalům a ještě navíc díky slabému podtlaku, který uvnitř vznikne.

Kalíšek by vám měl vydržet od 3 do 10 hodin. U slabé menstruace dokonce až 12 hodin. Menstruační krev sama o sobě nezapáchá. Typický zápach během menstruace vzniká kombinací krve a chemie ve vložkách a tampónech. Proto s menstruačním kalíškem se vás tato obava netýká.

Kalíšek je ekologický a šetří peníze. Kalíšek je opakovaně použitelný a z kvalitního materiálu. Při pořízení jde o "jednorázovou" investici, protože při správné manipulaci a skladování vám může kalíšek vydržet bez problémů 10 let, ale klidně i napořád. Používáním kalíšku ušetříte peníze z nákupu jednorázové intimní hygieny a zároveň díky dlouhé životnosti a opakovanému použití i přírodu.

Vhodné pro:

  • ženy, které ještě nerodily

Klíčové vlastnosti:

  • komfortní a bezpečný i během sportovních aktivit
  • zdravotně nezávadný silikon i pro citlivou pokožku
  • rychlá a jednoduchá sterilizace
  • ekologický, dlouhá životnost

Náš tip:

  • Kalíšek můžete zavést už před začátkem menstruace a nemusíte pak hlídat, kdy menstruace začne.

Způsob použití:

  • Před začátkem periody kalíšek vyvařte 10 min.
  •  Zavedení kalíšku provádějte vždy čistýma rukama dle příbalového letáku.
  • Obvyklý cyklus vyprázdnění kalíšku se pohybuje mezi 4-8 hodinami v závislosti na síle menstruace.
  • Kalíšek po použití sterilizujte. Menstruační kalíšek vložíte do kelímku a dolijete ho čistou vodu (kalíšek musí plavat). Vložte do mikrovlnné trouby a nastavte příkon tak, aby se voda v kelímku začala vařit. Ve většině případů je třeba nastavit prostřední stupeň. Při vyndávání kelímku z mikrovlnné trouby buďte opatrní, abyste se neopařili.

YuukiSoft 1 Economic menstruační kalíšek

299
velikost small (⌀ 41 mm, 14 ml) 1 ks
2 ks skladem | 299,00 / 1 ks, vč. DPH | Kód: YUK07753
1
Dárek pro vás
Nakupujte v pohodě v naší appce a užijte si DOPRAVU ZDARMA na VŠE.
Nakupujte v pohodě v naší appce a užijte si DOPRAVU ZDARMA na VŠE.
Večerní doručení Brno
pondělí 4. 12. 2023
Osobní odběr
neděle 3. 12. 2023