Přejít na hlavní obsah

Wet N Wild

O značce Wet N Wild

Vyjádřete své já, nebojte se experimentovat a vytvořte si pokaždé osobitý look bez ohledu na etnickou příslušnost, barvu pleti nebo ekonomický status. Kosmetika Wet n Wild nabízí široké portfolio dekorativní kosmetiky a uspokojuje touhy všech milovníků líčení. Můžete si vybrat produkty pro líčení očí, rtů, tváří, péči o nehty a v neposlední řadě i kosmetické doplňky.

 

Společnost Wet n Wild byla založena v roce 1979 v Brooklynu a v roce 2003 přesídlila do Los Angeles. Jako první uvedla na trh lak na nehty v černém odstínu a rtěnky a laky na nehty za super nízké ceny. Nyní značka Wet n Wild přináší trendy z přehlídkových mol přímo ke svým zákazníkům a také spolupracuje s celebritami jako jsou Alexis Bledel, Angela Basset, Jessica Biel, Meryl Streep nebo Paris Hilton. Značka se také může pochlubit mnoha oceněními, například Allure Best of Beauty Award nebo Cosmopolitan Beauty Award.

Nejprodávanějším top produktem je bezpochyby bezbarvý vrchní lak na nehty. Za zmínku stojí i kajalová tužka na oči Wet n Wild Color Icon, konturovací tužka na rty Wet n Wild Color Icon nebo perleťový rozjasňovač Wet n Wild MegaGlo, který dodá obličeji přirozený jas a zdravý vzhled. Pocit neodolatelnosti vám zaručí tekutá rtěnka Wet n Wild MegaLast Liquid Catsuit, která perfektně podtrhne denní i večerní líčení.

Pokud se potýkáte s barevnými nedokonalostmi pleti, věřte, že paletka korektorů Wet n Wild Cover All Concealer Palette si s tímto drobným neduhem hravě poradí. Správnou tečku vašemu líčení dodá lehký hydratační make-up Wet n Wild Photo Focus. Nechte se unést touto světovou jedničkou v dekorativní kosmetice i vy a nebojte se ukázat své pravé já

celý text skrýt text