Přejít na hlavní obsah

Wella

O značce Wella

Vlasová kosmetika Wella je doslova synonymem kadeřnického umění. Je přední značkou v domácí i profesionální vlasové péči a jejím cílem je inspirovat ženy i muže k vyjádření vlastního já tím nejlepším způsobem – prostřednictvím vlasového stylingu.

 

Německá společnost Wella nabízí široké portfolio produktů vlasového stylingu, barvení a vlasové péče. Příběh společnosti začal již v 19. století v Německu, kde se spojila vize společně s vášní kadeřníka Franze Ströhera, a navždy tak změnila svět kadeřnictví. V roce 1880 Ströher založil první továrnu na výrobu tylu, potřebného základu pro paruky. V roce 1924 byla značka oficiálně pojmenována Wella, podle německého výrazu pro vlny.

Wella má ve svém portfoliu na výběr z rozličných produktových řad, například Wella Wellaflex, Wella Shockwaves, Wella Deluxe, Wella Koleston a další. Produkty značky Wellaflex vám zajistí dlouhodobou fixaci vašeho účesu a pomohou vám vyjádřit vlastní individualitu a užít si své skutečné já. Vyzkoušejte například lak na vlasy Wella Wellaflex Style & Repair nebo dopřejte svým vlasům luxusní péči s vyživujícím olejem Wella Deluxe Light Oil. Svoji jedinečnost a individualitu můžete vyjádřit i stylingovou pastou Wella Shockwaves Rouch-cut a vaši osobnost zcela jistě podtrhne barva na vlasy Wella Wellaton Permanent Colour Crème.

celý text skrýt text