Weleda Růže

deodorant

1×
Weleda Růže deodorant
Weleda Růže deodorant
100 ml
324

Kód: WEL1211 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Růžový deodorant Weleda je obohacený o éterické oleje z růže damascénské a smyslného ylang-ylang. Příjemná vůně deodorantu vám dodá neobyčejný pocit svěžesti a harmonie.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Weleda Růže
100 ml | 324

Popis produktu Weleda Růže

Deodorant Weleda Rose účinně bojuje proti nepříjemnému zápachu a dodá vám dlouhodobě pocit komfortu a svěžesti.

Vlastnosti:

  • dodává svěžest
  • dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty

Jak používat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Konzistence
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Weleda

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.