WeledaDental Care ústní voda

5×
Weleda Dental Care ústní voda
Weleda Dental Care ústní voda
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
237

Ušetříte 24%
50 ml
179

Skladem | Kód: WEL1276
1
U Vás kurýrem DPD
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
pátek 3. 12. 2021

Ústní voda Weleda Dental Care vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.

Vlastnosti:

  • bojuje proti vzniku zubního kazu
  • ničí bakterie
  • zajišťuje svěží dech

Jak používat:
Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

Kompletní složení:

ALCOHOL, WATER (AQUA), COMMIPHORA MYRRHA EXTRACT, KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT, FLAVOR (AROMA), AESCULUS HIPPOCASTANUM BARK EXTRACT, CALCIUM FLUORIDE (IN HIGHLY DILUTED FORM), MAGNESIUM SULFATE (IN HIGHLY DILUTED FORM), LACTOSE, LIMONENE, LINALOOL, EUGENOL Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.