Tweezerman Studio Collection

hřebínek na rozčesání řas

Tweezerman Studio Collection hřebínek na rozčesání řas
Tweezerman Studio Collection hřebínek na rozčesání řas
hřebínek na rozčesání řas

Kód: TWZ0733 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Tweezerman Studio Collection
hřebínek na rozčesání řas

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Tweezerman Studio Collection

Produkt Tweezerman Studio Collection zdůrazní váš pohled a podtrhne krásu očí.

Vlastnosti:

  • dobře rozčeše řasy i obočí

Jak používat:
Pomocí kartáčku pročešte přirozenou linii obočí a řasy. Přípravek můžete použít jak na nalíčení, tak i bez předchozího nalíčení.

O značce Tweezerman

Značka Tweezerman nabízí jedinečné kosmetické pomůcky, které vám významně usnadní každodenní péči o vaši krásu! Toužíte po dokonale upraveném obočí, perfektně čisté pleti nebo po kvalitní manikúře? Spolehnout se můžete na kosmetické pomůcky Tweezerman, které s oblibou používají miliony žen po celém světě! Tuto excelentní newyorskou značku doporučují profesionální vizážisti populárních celebrit i modelek!

Americká značka Tweezerman byla úspěšně uvedena na trh již v roce 1980. Mezi nejoblíbenější produkty této firmy patří zejména legendární pinzeta Tweezerman Slant, která má šikmý hrot pro dokonalou přesnost. Tato pinzeta již 12 krát za sebou získala prestižní ocenění amerického časopisu Allure „Best of Beauty“ v kategorii pinzet a byla uvedena do Síně slávy Allure.

Všechny kosmetické pomůcky Tweezerman jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli a ručně broušené. Značka Tweezerman na svých výrobcích neustále pracuje a přináší zákazníkům nové inovace.