Přejít na hlavní obsah

„Vůně NOIR EXTREME PARFUM vyjadřuje dramatickou dualitu sofistikovaného muže.“

Tom Ford představuje svoji nejnovější ikonickou vůni NOIR EXTREME PARFUM, která je odvážnou a intenzivnější verzí původní NOIR EXTREME. Její charakter utváří vysoká koncentrace pikantního kardamomu se špetkou zázvoru Shimoga a bohatou smyslností fazole tonka i guajakového dřeva.

 

 

Štědrá dávka Orpur® akordu indického kardamomu v úvodu NOIR EXTREME PARFUM dodává pikantnost a vitalitu, zatímco hřejivý Orpur® akord indického zázvoru Shimoga vůni otevírá v prosluněném a osvěžujícím duchu.

 

Citrusové Orpur® složky původní NOIR EXTREME EDP – konkrétně severoafrické neroli a italská mandarinka – zůstaly zachovány a ladně se prolínají s kořeněnými tóny šafránu a muškátového oříšku. Orpur® bulharské růže a růžový absolut v květinovém srdci vůně kontrastují se svůdnými akordem indického kulfi, a zajišťují tak jiskrný, chladivý a přitom neodolatelný efekt.

 

Hřejivé tóny dřev a ambry podkresluje Orpur® akord texaského cedru a guajakového dřeva z Paraguaye. Bohatá venezuelská fazole tonka se snoubí s atraktivní vanilkou Gousse Bourbon Delight, nádechem kůže a semišového akordu, které dodávají parfému luxusní smyslnost.

 

Vůně se ukrývá ve flakonu se zlatavým metalickým povrchem a elegantním černým logem na dokonale navrženém víčku. Tento luxusní parfém si můžete pořídit v balení 50 ml nebo 100 ml.